UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elektryczny autobus to fajna sprawa. Do wszystkich wspaniałości, które funduje nam rząd umiłowany Populizmu i Socjotechniki brakuje tylko jeszcze 20 stopnia zasilania i powszechnych wyłączeń dostaw prądu, no i oczywiście podwyżek cen biletów związanych z podwyżką cen energii elektrycznej. Wtedy dopiero lud pracujący zrozumie kto nim rządzi i co mają w głowach ci wspaniali ludzie, którzy tak efektywnie potrafią zdemolować średniej wielkości kraj w środku Europy w ciągu 6 lat swoich absolutnie genialnych rządów. Więcej kaczych dołów i więcej centralnych portów komunikacyjnych baranów, więcej urzędników i pegaZUSów, bo to są fundamenty silnego państwa i szczęśliwego społeczeństwa. Warto było wstać z kolan żeby wylądować twarzą w jeszcze ciepłym krowim placku. .. zAment.

GłębokaMyśl