UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podwyzka biletów prawie o 30%, likwidacja ulgi dla kierowcow, ktorzy, przesiedli sie na autobus (dzialania proeko?), przy tragicznej ofercie zkm, niedopasowanych rozkładach jazdy, likwidacji wielu kursow i linii, kiepskim taborze - lilipucie autobusy i tramwaje. Zimą niedogrzane, latem gorąco i zaduch. Do czego to doprowadzi pazerny zkm? NIe trudno przewidzic. Spadnie liczba pasazerow, a to poglebi i tak juz deficytowy zkm. Ale moze to bedzie zimny prysznic.

Realista1

Anuluj