UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz urządzają konsultacje społeczne???? haha a jak cieli linie, czestotliwosc kursowania to też pytali ludzi????czy po prostu oznajmili co będzie????co starą babcie czy uczniów jadących do szkoły obchodzi czy pojedzie autobusem elektrycznym czy ropniakiem????wygodniej się mu będzie jechało czy co?????
Kolega Dlugiego