UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska w ciągu ostatnich 6 lat zarobiła na sprzedaży uprawnień do emisji CO2 blisko 50 mld zł. Na co przeznaczono te pieniądze?", "Gdzie są miliardy ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2?"

Znalezione w sieci

Anuluj