UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy tramwaje i zamiast inwestować w ten rod, aj komunikacji to wy myślają takie bzdury że szkoda gadać. W UM i ZKM nie mają pojęcia o komunikacji miejskiej.


Anuluj