UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bez badań podpowiem. Wiadukt na Zatorze kosztował 50 baniek. Pieniędzy nie ma i nie będzie na takie fanaberie jak nowy most. Nawet na koncert w sylwestrowa noc ni ma. .Tym bardziej ze grunty pod poszerzenie mostu w ciągu Al Tysiąclecia sprzedano za bezcen. .. Jest jednak pomysł. .Towarzysze z ZSMP (wystarczy zwołać)w czynie społecznym go własnymi rękami zbudują. .. Do dzieła, ruszcie z posad bryle swiata :)

Pipi

Anuluj