UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Ja też pamiętam jak raz byłeś za mostem po tygodniu prawie za później już tylko przeciw. A towarzysz to czym podpiera swoją wiedzę że tak powiem jakieś studia w tym kierunku może praca zawodowa była bo już nie rozumie chyba nikt w Elblągu nie rozumie że taka wiedza a brak sukcesów zawodowych jak to tu ludzie piszą. Czasem czytająć komentarze towarzysza mam wrażenie że czytam niespełniony życiorys Nikosia Dyzmy albo elbląskiego Robercika K