UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja bez badań podpowiem. Wiadukt na Zatorze kosztował 50 baniek. Pieniędzy nie ma i nie będzie na takie fanaberie jak nowy most. Nawet na koncert w sylwestrowa noc ni ma. .Tym bardziej ze grunty pod poszerzenie mostu w ciągu Al Tysiąclecia sprzedano za bezcen. .. Jest jednak pomysł. .Towarzysze z ZSMP (wystarczy zwołać)w czynie społecznym go własnymi rękami zbudują. .. Do dzieła, ruszcie z posad bryle swiata :)
Pipi