UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz tunele w modzie. Robic tunel pod kanalem. Jedyny minus, to ze srolsztyn bedzie chcial blokowac inwestycje, bo Elblag mialby cos, czego oni nie maja, tak jak z tramwajami.
Xcv
Teraz tunele w modzie. Robic tunel pod kanalem. Jedyny minus, to ze srolsztyn bedzie chcial blokowac inwestycje, bo Elblag mialby cos, czego oni nie maja, tak jak z tramwajami.
Xcv