UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz tunele w modzie. Robic tunel pod kanalem. Jedyny minus, to ze srolsztyn bedzie chcial blokowac inwestycje, bo Elblag mialby cos, czego oni nie maja, tak jak z tramwajami.

Xcv

Anuluj