UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za Niemca było mniej mostów niż teraz i dawali radę i to bez zielonych świateł z powolnymi furmankami !. Ale jakby zrobić most płatny, to jak najbardziej kasa się przyda. Czy nie?

kongo

Anuluj