UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za Niemca było mniej mostów niż teraz i dawali radę i to bez zielonych świateł z powolnymi furmankami !. Ale jakby zrobić most płatny, to jak najbardziej kasa się przyda. Czy nie?
kongo
Za Niemca było mniej mostów niż teraz i dawali radę i to bez zielonych świateł z powolnymi furmankami !. Ale jakby zrobić most płatny, to jak najbardziej kasa się przyda. Czy nie?
kongo