UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto mi wytłumaczy na chłopski rozum jak ten most przy ulicy dojazowej miałby wyglądać ? W którym miejscu i po co ludzie mają tam jechać ?

Tojaaaaaaaa

Anuluj