UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak sobie czytam te nieudolne hopsztosy elbląskich rajców i dyletanckich włodarzy w sprawie nowego mostu i mocno śmiech pusty mję ogarnia, bo kiedy tow. Koliński mówił o potrzebie nowego mostu (Most Północny)przy okazji cyrku z wystawieniem mieszkańców Nowakowa do wiatru przez władze m. in. miasta Elbląga, jakieś pół roku temu, to wtedy cała załgana sfora ratuszowików na wyścigi gardłowała, że "most niepotrzebny"i "Koliński znów wymyśla, pewnie kampanię robi!". Dziś, te same nieudaczniki kopiują nieudolnie pomysły skromnego Kolińskiego, który po raz kolejny ma tylko ubaw z tych nieogarów sakramenckich bez rozumu i godności człowieka, jakim niestety płacimy krocie - zwłaszcza PO ostatnich POdwyżkach diet i synekur - za robotę, którą de facto wykonuje ktoś inny. Złodzieje:)
RobertKoliński