UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy dało by radę wykorzystać most kolejowy przy Zdroju? Przynajmniej w jedną stronę można by jechać. Pociąg też mógłby czasem przejechać jak by to dobrze zaprojektować i dać światła. Ps. Pociągu na Zdroju nie widziałem od lat.
Inżynier