UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy dało by radę wykorzystać most kolejowy przy Zdroju? Przynajmniej w jedną stronę można by jechać. Pociąg też mógłby czasem przejechać jak by to dobrze zaprojektować i dać światła. Ps. Pociągu na Zdroju nie widziałem od lat.

Inżynier

Anuluj