130
21.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Jestem ZA podobnie jak wielu myślę przedsiębiorców, którzy z politowaniem czytają Twoje mądrości. Robimy amnestię!!! Zwracam tarczę, kładę swój PIT36 za 2018,Państwo oddaje mi co do zeta cały utracony dochód z okresów lockdown i pandemii, porównawczo miesiąc do miesiąca, gwarantuje mi poziom kosztów stałych (prądu, gazu, wody)do poziomu 2018.Paliwo wraca do cen obowiązujących w 2018 roku. Nie ma żadnego problemu aby cena pozostała na poziomie 2018r. Proste prawda. Zanzibar już jest niemodny. Kierunek Dominikana chyba nie masz odebranego paszportu i zakazu opuszczania kraju prawda ?
Marcin40 (2021.12.22)
@Marcin40 - To jak wy byście chcieli, tak kryzys bez kryzysu przechodzić? Tego nieuchronnego efektu bandyckiego kapitalizmu, który tak kochacie i nam na POhańbienie zainstalowaliście? To za dobrze byście chcieli, jeszcze na koszt społeczeństwa do tego - nieładnie, kapitaluszki-pazerniuszki, chciwość jest jednem z grzechów głównych, przyPOminam; Oj, żeby tu się ognie piekielne nie zainteresowały, i wcale nie mówię o Skarbówce. .. xd #SocRev, #PodatekProgresywny, #PodatekKapitałowy, #PodatekMajątkowy, #CITbidena, #jachtowe. .. #domiar! xd #RiGCz 🚩
RobertKoliński (2021.12.22)
@Marcin40 - PS. Dominikana to była modna, jak ja jeszcze na studiach byłem, ze 20 lat temu będzie - wtedy tam jeździły kozaki, teraz tam jeżdżą biedaki, pzdr:)
RobertKoliński (2021.12.22)
A tak fajna pani obok, taka czarnulka, to kto? czy stanu wolnego? chętnie bym pogawędził na różne tematy; )
Frank2 (2021.12.22)
@RobertKoliński - A więc problemu nie ma bo biedaki tam jeżdżą nie krnąbrni przedsiębiorcy. Nie zapomnij tylko wysłać nam kartkę z urlopu na Dominikanie. Feletion o tym napisz do portelu okiem czytelnika spod palm; )
Marcin40 (2021.12.22)
@RobertKoliński - Wypociny pod tytułem oddajcie tarczę i wróćcie do cen z 2018 roku no to dostałeś gotowy patent jak pozbawić przedsiębiorcę miliardowych tarczy i obalenia inflacji. Wszyscy na to pójdą. A te miesiące kiedy Państwo mówi nam, czy mam prowadzić firmę na 50% mocy lub na 30% możliwości obiektów hotelowych lub restauracji też chcę do kieszeni. Proste. Dostałeś receptę mitomanie. Nie my ten kryzys wywołaliśmy nie my będziemy to piwo pili.
Marcin40 (2021.12.22)
mówiłem że portelik reprezentuje interesy Lewactfffa ? mówiłem, a swoją drogą w państwie socjalistycznym nie ma inflacji i vatu też nie i izby dyscyplinarnej też nie ma :D aleee to jużżżż byłoooo. .. po 45'. .. .więc rozumiem że wracamy do tych fajnych czasów :D i problem rozwiązany !!! partia partia ura ura uraaaaa !!! obywatelka towarzyszka wie co mówi !!! i jej kolesie też :D:D:D
super partia kur... (2021.12.22)

info

1  
  2
.. .. ale kapitalistyczną szczepionkę to żarli :D niech obywatel towarzysz i obywatelka towarzyszka pojedzie do ambasady krajów kapitalistycznych w WWA i niech te firmy obłoży podatkiem, dlaczego kapitalistyczne dziady mają zarabiać mld dolarów na biedakach ?? w końcu socjalizm to przyszłość narodów świata, setki ton stali, żeliwa, kół zębatych, chleb, kiełbasa, pociągi, teleporty, kolonie na marsie, tak będzie lampart z tą jak ona tam ta otyła posłaneczka hm. .. z kolyński z jareczkiem i doneczkiem wam tak zrobią :D
partia i super (2021.12.22)

info

1  
  0
@Marcin40 - Porządni ludzie jeżdżą na socjalistyczną Kubę, wyzyskiwactwu drobnomiejskiemu przyPOminam:)Oczywiście, że to wy wywołaliście kryzys, jak zawsze zresztą, chociażby pazerną niechęcią do lockdownów czy zdroworozsądkowego siedzenia na du. .dzie w miejsce łajdaczenia się PO Dominikanach, kiedy trzeba było skutki epidemii ograniczać. Następnie zaś prując chciwe japska w durnowatej, kremlowskiej anty-propagandzie dot. warcholskiego sprzeciwu wobec nałożenia ograniczeń sanitarnych na społeczeństwo. Na koniec zaś, zajumaliście ponad 200 mld złotych z antykryzysowych tarcz, przeputaliście na nieruchomości, koks, luksusowe ladacznice i jeszcze droższe fury, nadużyliście i zdefraudowaliście. I za to wszystko, i jeszcze parę rzeczy, POniesiecie niebawem słuszną sprawiedliwość! Ja wam to mówię, a ja wiem, co mówię:)#SocRev 🚩 #NadejdzieJeszczeDzieńZapłaty, #SędziamiWówczasBędziemyMY. .. ; #NaszSztandarPłyniePonadTrony!
RobertKoliński (2021.12.22)
@RobertKoliński - Zdecyduj się wreszcie Dominikana jest dla biedaków czy dla łajdaków ? Miałbyś firmę, miałbyś cały ten koks, luksusowe. .. wszystko tylko czeka Twoja firma będzie socjalistyczna. PDK firmy "rozdaję co moje bo to wszystko Wasze nieroby". Jad Ci się przelał uszami, slang jak z rynsztoka a narzekasz na filtry portelu. .. dramat zostań już na tej Kubie, socjalistów tam brakuje.
Marcin40 (2021.12.22)