A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie widać za bardzo, żeby rząd czy opozycja miała propozycje do walki z przyczynami złej sytuacji. Wszyscy proponują lekarstwa łagodzące ból. Taki Ibuprom na ból głowy. A głowa boli bo guz nie leczony w bani. Pękł i do piachu. Ibuprom nie wyleczył. Propozycje rządu czy opozycji to droga do piachu całej gospodarki. Guz pęknie. Komuchy z PiS-u i opozycji nie mają odwagi powiedzieć ludziom prawdy.
@Milosnik kobiet - Inflacja bazowa (poczytaj)w USA 4.3%, w Polsce 7,8% - to tam nie ma inflacji przy Polsce.
@Milosnik kobiet - Nie no, rząd w ogóle nie ma żadnego wpływu na dodruk i rozdawanie pieniędzy.
Zabawne są tłumaczenia, że w innych krajach Niemcy, Francja idt. też jest inflacja I drożeje wszystko. Zapomina się wspomieć o tym, że ceny wszystkiego są porównywalne z cenami w Polsce a zarobki wielokrotnie wyższe. Tam ludzie mogą mieć w d. inflację i podwyżki bo ich to mocno nie zaboli. W manipulacji informacjami PiS jest mistrzem świata. Są mocniejsi w tym od władz PRL. Trzy koła sprawne lepiej brzmi niż zepsuty samochód.
Jak słyszę te ich dla Polek i Polaków to mnie telepie. Banda czubów. Do bigosu głoopie baby, a nie tu łazicie i ferment siejecie. Aaaaa. .. .. zapomniałem. Lewica i KO odwołała święta. Tak dalej róbcie to znikniecie znowu na parę lat. Propagujcie jako normalne, to vo nienormalne, a szybko wasze kolorowe łby znikną ze sceny
pamiętam jak za Gierka w ciągu 5 lat w sklepach mnóstwo towarów, była nadzieja na lepsze życie, jak skończyły się kredyty został tylko ocet na półkach, ogromne podwyżki, małe płace, strajk robotników, tak kończą się rządy które rozdają pieniądze.
likwidacja izby dyscyplinarnej ? a co to ma nam ulżyć ?
Tanie święta ? Proszę bardzo = Mortadela, pasztetowa i Paprykarz Szczeciński sa nadal tanie jak rok temu
nie wpier. .. aj się w ekonomię tępa lewaczko zajmij się swoimi gaciami i ich zawartością.
@RobertKoliński - Jakby wyjąć parę zdań i wyciąć ten bełkot na co przedsiębiorcy wydali tarczę bo byłby z tego ciekawy rzeczowy komentarz. Ta makro inflacja na poziomie 7-8% to wierzchołek góry lodowej patrząc na ceny w sklepach. Komentarz, którym błysnąłeś po z jednym małym ale. .. Dużym ALE. .. Inflacja zaczyna się od dna piramidy produktowej. Aby coś wyprodukować potrzeba energii, aby to dowieźć docelowo potrzeba logistyki i paliwa. Inflacji nie pomaga drukowanie pieniądza i sztuczne pompowanie gospodarki. Przecież gdyby ekonomia była taka prosta Państwo drukowałoby pieniądz bez pokrycia ile wlezie. Spłaciło kredyty, dało wszystkim po 3000+ na każdego obywatela. Przegonilibyśmy Norwegię w festiwalu popularności gdzie żyje się najbezpieczniej, gdzie nikt nie obawia się o swój los i byt finansowy.