UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak fajna pani obok, taka czarnulka, to kto? czy stanu wolnego? chętnie bym pogawędził na różne tematy; )
Frank2
A tak fajna pani obok, taka czarnulka, to kto? czy stanu wolnego? chętnie bym pogawędził na różne tematy; )
Frank2