UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .. ale kapitalistyczną szczepionkę to żarli :D niech obywatel towarzysz i obywatelka towarzyszka pojedzie do ambasady krajów kapitalistycznych w WWA i niech te firmy obłoży podatkiem, dlaczego kapitalistyczne dziady mają zarabiać mld dolarów na biedakach ?? w końcu socjalizm to przyszłość narodów świata, setki ton stali, żeliwa, kół zębatych, chleb, kiełbasa, pociągi, teleporty, kolonie na marsie, tak będzie lampart z tą jak ona tam ta otyła posłaneczka hm. .. z kolyński z jareczkiem i doneczkiem wam tak zrobią :D

partia i super