UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak słyszę te ich dla Polek i Polaków to mnie telepie. Banda czubów. Do bigosu głoopie baby, a nie tu łazicie i ferment siejecie. Aaaaa. .. .. zapomniałem. Lewica i KO odwołała święta. Tak dalej róbcie to znikniecie znowu na parę lat. Propagujcie jako normalne, to vo nienormalne, a szybko wasze kolorowe łby znikną ze sceny
Czaskowski