UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widać za bardzo, żeby rząd czy opozycja miała propozycje do walki z przyczynami złej sytuacji. Wszyscy proponują lekarstwa łagodzące ból. Taki Ibuprom na ból głowy. A głowa boli bo guz nie leczony w bani. Pękł i do piachu. Ibuprom nie wyleczył. Propozycje rządu czy opozycji to droga do piachu całej gospodarki. Guz pęknie. Komuchy z PiS-u i opozycji nie mają odwagi powiedzieć ludziom prawdy.

Cz

Anuluj