UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pamiętam jak za Gierka w ciągu 5 lat w sklepach mnóstwo towarów, była nadzieja na lepsze życie, jak skończyły się kredyty został tylko ocet na półkach, ogromne podwyżki, małe płace, strajk robotników, tak kończą się rządy które rozdają pieniądze.