UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabawne są tłumaczenia, że w innych krajach Niemcy, Francja idt. też jest inflacja I drożeje wszystko. Zapomina się wspomieć o tym, że ceny wszystkiego są porównywalne z cenami w Polsce a zarobki wielokrotnie wyższe. Tam ludzie mogą mieć w d. inflację i podwyżki bo ich to mocno nie zaboli. W manipulacji informacjami PiS jest mistrzem świata. Są mocniejsi w tym od władz PRL. Trzy koła sprawne lepiej brzmi niż zepsuty samochód.
Cz