A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego nadal w Elblągu nie ma decathlonu.
@Kupie - We geniuszu powiedz co maja z tym zrobić? Parki g dla wspólnoty mieszkaniowej za free? Może dla Ciebie? Wiadomo, ze należy to sprzedać, bo ceny są atrakcyjne.
@Gghhh - A na środku tego parku pomnik Roberta Kolińskiego ze złota.
Wkolo sklepow nawalone, ze nie wiadomo do ktorego isc, a urzedasy pod uslugi przeznaczaja. Rak mozgu bez badan.
@Kupie - więc kupuj i nie p. ..
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - karmi?, takich jak ty nierobów, jo00000
@Yujn - nie masz niczego, więc tak pier. ..
A czy komuś w Ratuszu zależy na sprzedaży tej działki ?