25
20.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego nadal w Elblągu nie ma decathlonu.
(2021.12.20)
@Kupie - We geniuszu powiedz co maja z tym zrobić? Parki g dla wspólnoty mieszkaniowej za free? Może dla Ciebie? Wiadomo, ze należy to sprzedać, bo ceny są atrakcyjne.
(2021.12.20)
@Gghhh - A na środku tego parku pomnik Roberta Kolińskiego ze złota.
(2021.12.20)
Wkolo sklepow nawalone, ze nie wiadomo do ktorego isc, a urzedasy pod uslugi przeznaczaja. Rak mozgu bez badan.
Qwerq (2021.12.20)

info

5  
  0
@Kupie - więc kupuj i nie p. ..
(2021.12.20)
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - karmi?, takich jak ty nierobów, jo00000
(2021.12.20)
@Yujn - nie masz niczego, więc tak pier. ..
(2021.12.20)
Wypraszam sobie - na pewno nie ze złota*! Z czerwonego granitu może być, i jak depce łeb brunatno-kapitalistycznej gadzinie:)[* - Ukradnom przecież, szmalcowniki!:)Zbudowałem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. .. :)] #SocRev, #TaxTheRich! 🚩
RobertKoliński (2021.12.20)
A czy komuś w Ratuszu zależy na sprzedaży tej działki ?
(2021.12.20)

info

3  
  0
@Niszczlewactwo - Niech przyjeszczajo, Elbląg zarobi! xd
RobertKoliński (2021.12.20)