A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Opylacze NIE swojego, ale za to mają swoją pensje, taka studnia bez dna. Dopiero JAK się dno obudzi. , to znowu wybierze tych samych opylaczy, možna przewrócic się ze śmiechu, ,co już właśnie Wróbelek nasz uczynił na swoim Harleyu, co MNIE TAK bardzo NIE dziwi. Denni CI nasi wyborcy, a može by ich tak przewrócić, Wtedy dno mieli by u góry, pogoniliby Wróbla kończąc te tortury. , ktore trwają długo przez te wszystkie lata, no ale TAK chcieliście, no to TERAZ mata!!,
i dlaczego ja tu nie widze zadnej flagi ? dlaczego!!!!? kurrrłaaa
@Kupie - Na nowy Harlej, który tyko czółko rozbija i pół roku na zwolnieniu lekarskim
Kupię. Kupuję. Kupiszu. Wszystko. Ale Portal robi cezurę. Nie wiem, ale wiem jednostronnie cenzura w Portalu istnieje.
Będzie na Oliwskiej