25
20.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Opylacze NIE swojego, ale za to mają swoją pensje, taka studnia bez dna. Dopiero JAK się dno obudzi. , to znowu wybierze tych samych opylaczy, možna przewrócic się ze śmiechu, ,co już właśnie Wróbelek nasz uczynił na swoim Harleyu, co MNIE TAK bardzo NIE dziwi. Denni CI nasi wyborcy, a može by ich tak przewrócić, Wtedy dno mieli by u góry, pogoniliby Wróbla kończąc te tortury. , ktore trwają długo przez te wszystkie lata, no ale TAK chcieliście, no to TERAZ mata!!,
Matek.. (2021.12.21)

info

2  
  5
i dlaczego ja tu nie widze zadnej flagi ? dlaczego!!!!? kurrrłaaa
jakies pytania jeszcze (2021.12.21)
@Kupie - Na nowy Harlej, który tyko czółko rozbija i pół roku na zwolnieniu lekarskim
(2021.12.25)
Kupię. Kupuję. Kupiszu. Wszystko. Ale Portal robi cezurę. Nie wiem, ale wiem jednostronnie cenzura w Portalu istnieje.
(2021.12.25)
Będzie na Oliwskiej
(2021.12.25)