UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wypraszam sobie - na pewno nie ze złota*! Z czerwonego granitu może być, i jak depce łeb brunatno-kapitalistycznej gadzinie:)[* - Ukradnom przecież, szmalcowniki!:)Zbudowałem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. .. :)] #SocRev, #TaxTheRich! 🚩

RobertKoliński