Wybrany wątek opinii

Dlaczego nadal w Elblągu nie ma decathlonu.
(2021.12.20)
i dlaczego ja tu nie widze zadnej flagi ? dlaczego!!!!? kurrrłaaa
jakies pytania jeszcze (2021.12.21)
Będzie na Oliwskiej
(2021.12.25)
Powrót do komentarzy