Wybrany wątek opinii
A to jeszcze cos sie zostalo?Myslalem, ze wszystko sprzedane. Do konca kadencji moze wszystkie dzialki pojda do zyda.
Do moderacji
Odpowiedz
21
21
@Kupie - We geniuszu powiedz co maja z tym zrobić? Parki g dla wspólnoty mieszkaniowej za free? Może dla Ciebie? Wiadomo, ze należy to sprzedać, bo ceny są atrakcyjne.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Kupie - więc kupuj i nie p. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Kupie - Na nowy Harlej, który tyko czółko rozbija i pół roku na zwolnieniu lekarskim
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Kupię. Kupuję. Kupiszu. Wszystko. Ale Portal robi cezurę. Nie wiem, ale wiem jednostronnie cenzura w Portalu istnieje.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0