Wybrany wątek opinii

Ładna działka zrobić tam mały park co Ci Wróbel ona przeszkadza chcesz tam kolejną biedronkę postawić ? Ile tych lokali usługowych teraz pełno lokali jest na wynajem a i zobacz ile w Regal Parku do wynajęcia. Ślepy jesteś wróbel czy co.
Gghhh (2021.12.20)
@Gghhh - A na środku tego parku pomnik Roberta Kolińskiego ze złota.
(2021.12.20)
Wypraszam sobie - na pewno nie ze złota*! Z czerwonego granitu może być, i jak depce łeb brunatno-kapitalistycznej gadzinie:)[* - Ukradnom przecież, szmalcowniki!:)Zbudowałem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. .. :)] #SocRev, #TaxTheRich! 🚩
RobertKoliński (2021.12.20)
@Niszczlewactwo - Niech przyjeszczajo, Elbląg zarobi! xd
RobertKoliński (2021.12.20)
Powrót do komentarzy