Wybrany wątek opinii

wróblewski, nissam i reszta POpaprańców musi odejść od Elbląskiego koryta, nie potrafią się dogadać z rządem, a my na tym tracimy. .. nie gryzie się reki która karmi POpaprańcy
jaaaaaaaaaaaaaaaa (2021.12.20)
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - Kaczor krulem polandii!
PiesekLeszek (2021.12.20)
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - karmi?, takich jak ty nierobów, jo00000
(2021.12.20)
Powrót do komentarzy