Wybrany wątek opinii
wróblewski, nissam i reszta POpaprańców musi odejść od Elbląskiego koryta, nie potrafią się dogadać z rządem, a my na tym tracimy. .. nie gryzie się reki która karmi POpaprańcy
Do moderacji
Odpowiedz
37
35
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - Kaczor krulem polandii!
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@jaaaaaaaaaaaaaaaa - karmi?, takich jak ty nierobów, jo00000
Do moderacji
Odpowiedz
4
0