72
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdybyśmy 15 lat temu zaczeli zielona transformację nie byłyby to tak duże podwyżki. Cóż, finansujemy górnicze świadczenia, dopłacamy miliardy rocznie do kopalni z ujemnymi bilansami i długami, budujemy nowe bloki elektrowni Ostrołęka itd. Ciekawe co ze spalonym Bełchatowem? Dlaczego nie pracuje na 100% mocy? Co z aferą z Rafaco? Rząd wszędzie gdzie może szmaluje górnictwo i górników. Tylko dlaczego?
(2021.12.19)

info

2  
  2
Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.
(2021.12.19)
@Tralala - Składka zdrowotna nie jest uznawana w tym zestawieniu za podatek. Wzrośnie ona niektórym osobom nawet 80 krotnie. Słuchaj bajek Pinokia i wierz w dojną zmianę. Wiwat populizm i Socjotechnika ! Wiwat Populizm i Socjalizm ! ROZUM NIE PRZEJDZIE, PARTIA CZUWA ! Wolak POTRAFI !
GłębokaMyśl (2021.12.19)
@dorwać podwyżki cwaniakom - Ten Twój „dobry ład” zamiast ludziom dać to im odbierze dużo kasy !!!! Ludzie starsi czyli emeryci i renciści stracą ulgę rehabilitacyjna, odpis na leki które musza brać żeby żyć !!!!! Towary będą tak drogie że tylko ten kró zarabia 5000 NETTO będzie módl godziwie żyć !!!!!’ Tzw klasa średnia (określenie z czasów PRLu)jak nazywa ją premier będzie klepać biedę !!!!! Świeczki będą miały wielkie wzięcie bo to będzie jedyne światło w domu. Trzeba być głupcem żeby pisać takie głupoty !!!!!
(2021.12.19)
Pewnie że negatywnie
rrrrrr (2021.12.19)
I bardzo dobrze, by żyło się lepiej wszystkim Polakom.
Oooii (2021.12.20)

info

0  
  0
No to Unia nam zafundowała ochronę środowiska. Cały świat ma to gdzieś a my będziemy cierpieć.
jezry (2021.12.20)

info

2  
  2
@TeofilSkorupa-To są perfidne działania Moskwy i Brukseli które inspiruje nowa czwarta rzesza niemiecka. Ty się zdecyduj kto, zapomniałeś dodać Tuska. Co do działań Moskwy to bym się zgodził, PIS to taki koń trojański podstawiony przez Kreml.
(2021.12.20)

info

2  
  0
Pisior sobie poradzi i przy świeczce posiedzi.
Damy radę (2021.12.20)

info

2  
  0
ćmoki pisioki
(2021.12.20)

info

1  
  0