UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.


Anuluj