UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.
Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.