UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdybyśmy 15 lat temu zaczeli zielona transformację nie byłyby to tak duże podwyżki. Cóż, finansujemy górnicze świadczenia, dopłacamy miliardy rocznie do kopalni z ujemnymi bilansami i długami, budujemy nowe bloki elektrowni Ostrołęka itd. Ciekawe co ze spalonym Bełchatowem? Dlaczego nie pracuje na 100% mocy? Co z aferą z Rafaco? Rząd wszędzie gdzie może szmaluje górnictwo i górników. Tylko dlaczego?