UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@dorwać podwyżki cwaniakom - Ten Twój „dobry ład” zamiast ludziom dać to im odbierze dużo kasy !!!! Ludzie starsi czyli emeryci i renciści stracą ulgę rehabilitacyjna, odpis na leki które musza brać żeby żyć !!!!! Towary będą tak drogie że tylko ten kró zarabia 5000 NETTO będzie módl godziwie żyć !!!!!’ Tzw klasa średnia (określenie z czasów PRLu)jak nazywa ją premier będzie klepać biedę !!!!! Świeczki będą miały wielkie wzięcie bo to będzie jedyne światło w domu. Trzeba być głupcem żeby pisać takie głupoty !!!!!