UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybyśmy 15 lat temu zaczeli zielona transformację nie byłyby to tak duże podwyżki. Cóż, finansujemy górnicze świadczenia, dopłacamy miliardy rocznie do kopalni z ujemnymi bilansami i długami, budujemy nowe bloki elektrowni Ostrołęka itd. Ciekawe co ze spalonym Bełchatowem? Dlaczego nie pracuje na 100% mocy? Co z aferą z Rafaco? Rząd wszędzie gdzie może szmaluje górnictwo i górników. Tylko dlaczego?