UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybyśmy 15 lat temu zaczeli zielona transformację nie byłyby to tak duże podwyżki. Cóż, finansujemy górnicze świadczenia, dopłacamy miliardy rocznie do kopalni z ujemnymi bilansami i długami, budujemy nowe bloki elektrowni Ostrołęka itd. Ciekawe co ze spalonym Bełchatowem? Dlaczego nie pracuje na 100% mocy? Co z aferą z Rafaco? Rząd wszędzie gdzie może szmaluje górnictwo i górników. Tylko dlaczego?


Anuluj