A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co na to Ewcia Kopacz, ? Ma takie zgrabne, suche nozki. A swja droga co podpisala, to podpisala Brukselka I Berlin sie ciesza. Garbusiarz cyklista
Ja mam 15 tysi netto i pocałujcie mnie w...