Wybrany wątek opinii

Czy handel prawami do emisji CO2 zmniejszył jego produkcję? Czy jedynym jego skutkiem jest wzrost cen? Jeśli nie zmniejszył, to po co tym handlować i podnosić sztucznie ceny? A gdyby tak zachowane pieniądze zainwestować rozwój energii ekologicznej? Teraz każe się ludziom inwestować w energię ekologiczną, ale pieniądze, które mogłyby być na to przeznaczone idą na prawa do emisji CO2.Przecież to nie ma sensu!
(2021.12.17)
Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.
(2021.12.19)
Powrót do komentarzy