Wybrany wątek opinii
Czy handel prawami do emisji CO2 zmniejszył jego produkcję? Czy jedynym jego skutkiem jest wzrost cen? Jeśli nie zmniejszył, to po co tym handlować i podnosić sztucznie ceny? A gdyby tak zachowane pieniądze zainwestować rozwój energii ekologicznej? Teraz każe się ludziom inwestować w energię ekologiczną, ale pieniądze, które mogłyby być na to przeznaczone idą na prawa do emisji CO2.Przecież to nie ma sensu!
Do moderacji
Odpowiedz
26
1
Rząd grube miliony ze sprzedaży emisji CO2 jest zobowiązany lokować w zielony ład. Nie robi tego. Łamie prawo. Mogłyby zniknąć już wszystkie kopciuchy, gdyby nie marnowali naszych pieniędzy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1