A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Cz - Póki co to podstawowym towarem jest węgiel, kamień dla kaczego dołu, torf i materiały budowlane dla Rosji. .. Pewnie jest coś więcej, ale GM nie ma ochoty szukać. ..
Skoro Urzędowi Morskiemu w Gdyni udało się wyłonić wykonawcę pogłębienia toru wodnego i umocnienie nabrzeża za znacząco mniejsze pieniądze, aniżeli te, które mieli na ten cel zabudżetowane, to one powinny trafić właśnie do portu elbląskiego celem przygotowania tegoż do działania w rzeczywistości funkcjonującego już kanału Z-Z.
Myślę, że radny Rafał Traks byłby najlepszą kandydaturą na prezesa Portu Elbląg w momencie uruchomienia Przekopu Mierzei.
kto ma dokonac naraw, konserwacji szbko korodujacego wiaduktu kol. do elektrociepłowni i SUCHACZA JESZCZE POŁOWA ROKU TO BEDZIE ZŁOM KTO JEST WŁASCICIELEM TYCH WIADYKTÓW,
@Z lewa - I wystartuje za dwa lata w wyborach i kto wie, czy nie zostanie prezydentem Elbląga, wszystko zależy od tego, jacy będą kontrkandydaci.
@TeofilSkorupa - to nie są wpisy, tylko kalka rzygowin z tvpis
16 na biurowcu PKS w wyniku niedopełnienia obowiązków doszło do wielu zniszczeń. Ochroniarz nie sprawdził ani razu terenu.
Zasypać