UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakiego portu biura mają większe niż ta rampa przeładunkowa a reszta to parking dla ciężarówek nawet nie mają dobrej ulicy dojazdowej bo jakiś cymbał tak zaprojektował zjazd z ul Unii Europejskiej że ledwo osobówki mieszczą się na wjeżdzie w ul Radomską.

nowak

Anuluj