UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakiego portu biura mają większe niż ta rampa przeładunkowa a reszta to parking dla ciężarówek nawet nie mają dobrej ulicy dojazdowej bo jakiś cymbał tak zaprojektował zjazd z ul Unii Europejskiej że ledwo osobówki mieszczą się na wjeżdzie w ul Radomską.
nowak