UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dyzio - Dyzio, Ameryki żeś nie odkrył, mieszkam na Zachodzie(z dużej litery, bo to duży Zachód)I tu jest to samo wszystko drożeje, żarcie, prąd gaz(u Nas gas)przez s, bo słychač JAK syczy, ssssyy gdy się ulatnia. Ten Wasz rząd I tak- jest bardzo pro- socjalny I pomaga tym najbardziej potrzebującym, co oczywiście jest nie wsmak tym którzy się dzielić nie chcą, Na całym świetnie Covid zrobił swoje, a raczej CI co nim ciągle I nieustannie sterują. Wojna wisi w powietrzu I czs wielki, jest robić sobie zapasy, I przestać marudzić, tylko razem iść w jedną stronę.
Tu Londyn