UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WMPEWM - Niestety to przez komuchów, rozkradli wszystko, przemysł i produkcję uwalili, co zostało dokończyły dzikie 90 lata. Elbląg bardzo stracił na znaczeniu za czasów komuny.

Jajko

Anuluj