UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakiego portu biura mają większe niż ta rampa przeładunkowa a reszta to parking dla ciężarówek nawet nie mają dobrej ulicy dojazdowej bo jakiś cymbał tak zaprojektował zjazd z ul Unii Europejskiej że ledwo osobówki mieszczą się na wjeżdzie w ul Radomską.
nowak