A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Andrzej79 - Mądrego to i dobrze posłuchać (poczytać):)
Piszecie jakbyście wogóle nie spotykali spokojnych psów na spacerach. Na to wygląda, że każdy, którego mijacie chce was atakować albo atakuje. Ja dużo chodzę w różnych miejscach i nawet jeżeli pies idzie bez smyczy to on ma swoje "sprawy", tzn zapachy na trawie czy biega w oddali i na ludzi i ma mnie nie zwraca uwagi. A was wszystkie atakują? Dziwne. ..
Dlaczego "Sanepid"nie zabiera głosu w kwestii możliwości utrzymania w czystości piaszczystego placu zabaw, gdzie paskudzą nie tylko zwierzęta biegające ale i fruwające?
@bbbb - większych idotyzmów dawno nie słyszałem. masz tak od urodzenia, czy to głupota nabyta?
Dzień dobry taka dodatkowa uwaga.
W innym kraju na skrzyżowaniach bardzo częstą stoją słupki, postawione przez miasto, gdzie pobiera się czarne woreczki na odchody.
Tuż pod nimi znajdują się śmietniki.
Jestem właścicielem psa również zdarza mi się zapomnieć woreczka. Ktoś mi w razie czego pożyczy. Nie wolno problemu demonizować. Chodzę z psem do lasu często uderzają mnie w plecy lub psa rowerzyści. Jeżdżą na rowerach motorowerach i quadach w lesie.
Straż miejska zapewne nie może ich dogonić szybciej dogoni właścicieli czworonogów. Oraz babcię na straganach które sprzedają konwalie. Problem jest dwustronny. Uważam że trzeba szanować innych ludzi oraz biegaczy.
To się wyprowadź
Autorze, mi już dawno temu puszczony luzem wilczur, wystraszył 4 letniego syna, że ten cały dzień nie mógł mówić, tylko się trząsł i płakał. Właściciel widząc zajście, po prostu zawołał psa i uciekł i nawet nie wiem kto to był. Tacy też są w Elblągu właściciele psów. Są też normalni właściciele psów, ale to w mniejszości.
@Tomasz07 - Zauważyłem, że im większa patologia, tym agresywniejszy pies. A skoro autor zwrócił uwagę właścicieliwi i ten stał się agresywny, to sobie wyobrażam, jak bardzo agresywny musi być jego pies.
@bbbb - A z Ciebie madralo jeszcze bardziej ekologiczny nawóz może by był.
@Tralala - "Ło panie, a kiedyś to było!"