UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzień dobry taka dodatkowa uwaga. W innym kraju na skrzyżowaniach bardzo częstą stoją słupki, postawione przez miasto, gdzie pobiera się czarne woreczki na odchody. Tuż pod nimi znajdują się śmietniki. Jestem właścicielem psa również zdarza mi się zapomnieć woreczka. Ktoś mi w razie czego pożyczy. Nie wolno problemu demonizować. Chodzę z psem do lasu często uderzają mnie w plecy lub psa rowerzyści. Jeżdżą na rowerach motorowerach i quadach w lesie. Straż miejska zapewne nie może ich dogonić szybciej dogoni właścicieli czworonogów. Oraz babcię na straganach które sprzedają konwalie. Problem jest dwustronny. Uważam że trzeba szanować innych ludzi oraz biegaczy.
Artur N