UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piszecie jakbyście wogóle nie spotykali spokojnych psów na spacerach. Na to wygląda, że każdy, którego mijacie chce was atakować albo atakuje. Ja dużo chodzę w różnych miejscach i nawet jeżeli pies idzie bez smyczy to on ma swoje "sprawy", tzn zapachy na trawie czy biega w oddali i na ludzi i ma mnie nie zwraca uwagi. A was wszystkie atakują? Dziwne. ..
spacerowicz