Wybrany wątek opinii

To prawda!!! Psy srają gdzie popadnie i nikt nie sprząta!!!Gdzie jest Straż Miejska?!Nie ma!!!!! Kupy i co roku to samo. Elblążanie to brudasy!!!!!
(2021.12.14)
Ty jesteś największym brudasem
QbeeQ (2021.12.14)
Powrót do komentarzy