UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za ten stan rzeczy odpowiada Pan Witold Wróblewski i Straż Miejska ktora zajmuje sie nie tym co trzeba. Od karania kierowcow jest Policja!!!!! Straż Miejska od karania i umominania ludzi o srających psach i sprzątaniu po nich!!!!!Jak sie nudzą to niech sami sprzatają.