UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może dlatego że tyle już tu mieszkasz i przywykłeś do problemu, albo zwyczajnie go ignorujesz?, Pan ma świeże spojrzenie na miasto i widzi że psy wszędzie srają, a ich właściciele wszystko w d. mają. Może by tak Straż Miejska tyłki ruszyła a nie siedzi na stołkach

Mietek1

Anuluj