UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za ten stan rzeczy odpowiada Pan Witold Wróblewski i Straż Miejska ktora zajmuje sie nie tym co trzeba. Od karania kierowcow jest Policja!!!!! Straż Miejska od karania i umominania ludzi o srających psach i sprzątaniu po nich!!!!!Jak sie nudzą to niech sami sprzatają.