70
09.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@System - Wiem, że nie ma drzew nietykalnych. Jednak myślałam, że Elbląg to nie Warszawa.
Totylkoja (2021.12.09)
Rozumiem, że dzięki temu pzyszlościwoemu, efektywnemu i ekologicznemu rozwiązniu rachunki za prąd Elblążan zmaleją?
Elbląski Ład (2021.12.09)
@Taka sytuacja - Jak tylko lewica wróci do władzy też zacznie rzeź tylko swoich oponetów więc wolę PiS
(2021.12.09)
Niestety to wyjdzie miastu bokiem wyjątkowo szybko. 150 h terenów inwestycyjnych w najlepszej lokalizacji a modrzewina ma swoje ograniczenia i ul. Żuławska również. Cóż ale tu pieniądze szybko i problem na długo z głowy a w zasadnie to już problem następców. Szkoda.
elblazkowiec (2021.12.09)

info

20  
  2
Szkoda, że wśród radnych nie znalazła się grupa lub choć jedna osoba, która upomnialaby się o opracowanie co do korzyści dla miasta z tej inwestycji. Pan Tolwinski, jak słyszałam, aspiruje do władzy, ale siedzi cicho. Miasto potrzebuje prezydenta z charyzmą, a nie osoby, która wyprzedaje majątek miasta, a go nie pomnaza.
(2021.12.09)

info

21  
  0
Ja mam poczucie, że obecna władza nie ma, i nigdy nie miała, pomysłu na miasto. Za to jest jeden, wielki chaos. Liczy się tylko to, żeby dotrwać od wyborów do wyborów. Jest też bardzo slabiutka Rada Miasta, to 25 osób, ale nikt nie polemizuje, nie ma alternatywnych pomysłów. Przynajmniej o takich nie słyszałam.
(2021.12.09)

info

17  
  1
@Realista1 - 49 ale z Korei
(2021.12.09)
@Elbląski Ład - Polska północna i Korea - to się Biden wyrwie może z wideokonferencji i przyplynie do Elblaga, nie dostrzegasz dwie pieczenie na jednym ruszcie
spoco none (2021.12.09)
Ciekawe kto wyda lub wydał zgodę na wycinkę drzew pod tą inwestycję ?!?!?!?!
Anonimek1 (2021.12.09)

info

14  
  1
Ten pan z prawej ostre piguły wziął przed podpisaniem. Oczy to mu aż z orbity wyskakują.
Tralala (2021.12.09)

info

9  
  1