UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elbląski Ład - Polska północna i Korea - to się Biden wyrwie może z wideokonferencji i przyplynie do Elblaga, nie dostrzegasz dwie pieczenie na jednym ruszcie

spoco none

Anuluj