Wybrany wątek opinii
Masakra tyle drzew wytną
Do moderacji
Odpowiedz
43
25
@Totylkoja - Jakbyś nie zauważył ostatnio nie ma drzew nietykalnych. Rżną puszcze, parki krajobrazowe, parki miejskie czy "zwykle"lasy.
Do moderacji
Odpowiedz
32
3
Do moderacji
Odpowiedz
24
23
@System - Wiem, że nie ma drzew nietykalnych. Jednak myślałam, że Elbląg to nie Warszawa.
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
@Taka sytuacja - Jak tylko lewica wróci do władzy też zacznie rzeź tylko swoich oponetów więc wolę PiS
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
Ciągnie swój do swego. Złodziej woli złodziei. Pewnie moralność też masz jak mejza i lubisz okradać umierający dzieci
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Totylkoja - Ty widziałeś jakieś drzewa na terkawce bo ja nie a mieszkam w pobliżu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Taka sytuacja - Wróblewski jest z PiS !Niesamowite odkrycie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Taka sytuacja - Wcześniej też wycinali tyle samo. Więc nie kłam. Za brak wycinki drzew korniki zniszczyły puszczę. Natura tak chciała 😀
Do moderacji
Odpowiedz
0
0