Wybrany wątek opinii

Masakra tyle drzew wytną
Totylkoja (2021.12.09)
@Totylkoja - Jakbyś nie zauważył ostatnio nie ma drzew nietykalnych. Rżną puszcze, parki krajobrazowe, parki miejskie czy "zwykle"lasy.
System (2021.12.09)
@Totylkoja - TOdkąd pis doszedł do władzy zaczęto prawdziwą rzeź w polskich lasach. Te kilka hektarów to kropla w morzu
Taka sytuacja (2021.12.09)
@System - Wiem, że nie ma drzew nietykalnych. Jednak myślałam, że Elbląg to nie Warszawa.
Totylkoja (2021.12.09)
@Taka sytuacja - Jak tylko lewica wróci do władzy też zacznie rzeź tylko swoich oponetów więc wolę PiS
(2021.12.09)
Ciągnie swój do swego. Złodziej woli złodziei. Pewnie moralność też masz jak mejza i lubisz okradać umierający dzieci
(2021.12.09)
@Totylkoja - Ty widziałeś jakieś drzewa na terkawce bo ja nie a mieszkam w pobliżu.
(2021.12.09)
@Taka sytuacja - Wróblewski jest z PiS !Niesamowite odkrycie
(2021.12.12)
@Taka sytuacja - Wcześniej też wycinali tyle samo. Więc nie kłam. Za brak wycinki drzew korniki zniszczyły puszczę. Natura tak chciała 😀
W1T1 (2021.12.16)
Powrót do komentarzy